Çift taraflı bant

Bantın her iki yüzeyi de yapıştırıcı özelliğe sahiptir. Hot Melt yapışkandan üretilmiş çok yüksek kalitede bantlardır. Çift taraflı bant, ince kağıttan yapılmış, her iki tarafı akrilik yapıştırıcıya dayandırılmış güçlü çözücü ile kaplanmış olarak üretilmekte olup çıkartma kağıdıyla birbirinden ayrılmıştır.

Yüksek yapıştırıcılık, perdahlı bir kalınlık ve yumuşak birleştirici film niteliklerine haizdir. Bu nitelikleriyle ev dekorasyonu ile araba dekorasyonunu sabitlemeyi mümkün kılar. Güçlü yapıştırıcı ve bağlayıcı yeteneğiyle, süsleme, deri, elektronik, oto sanayi vb. için kullanılabilmektedir.

Çift taraflı bant, kağıt malzemesinin her iki yanını kaplamak için seçkin yapıştırıcıları kullanır ve ayırma amacıyla çıkartma kağıdı üzerine bastırılır.

Fazla sayıda uygulama alanı nedeniyle yapıştırma amaçları dolayısıyla tutkalın yerini alması amaçlanmaktadır. Kaplama ve iki taraflı sabitleme için çok kullanışlıdır.

Herhangi bir duvar dolap veya benzeri bir yere montaj yaparken vida veya çivi gibi hasar verici bir malzeme kullanmak istemediğinizde yardımınıza çift taraflı bant yetişiyor, aynı zaman da yapıştıracağınız yüzeylerde süper yapıştırma özelliği ile işlerinizi hem görsel olarak hem de mukavemet olarak kolaylaştırıyor, çift taraflı bant, yapıştırdığınız satıhta bant izi gözükmeden yapıştırmaya olanak sağlayan mükemmel bir üründür.

Çift taraflı bant, fotoğraf yapıştırmaktan, defter / kitap kaplamaya, poster asmadan tutun, Kartela yapmaya, afiş asmadan, halı yapıştırmaya ve montalama gibi birçok işte hayatınızı kolaylaştırır.

Çift taraflı bant, İnce yapısı sayesinde yapıştığı yüzey üzerinde kabarıklık yapmaz, el ile koparılma özelliği sayesinde herhangi bir bant kesicisine ihtiyaç hissetirmez.

Çift taraflı bant, çok faydali bir yapıştırma malzemesidir, strafor, poliüretan gibi zor yapışan malzemeleri bile çok kolaylıkla yapıştırır, aynı zamanda peligom ve baly gibi pis kokan yapıştırma malzemelerinin rahatsız edici kokularından kurtarır.

Firmamız tarafından sağlanan tüm çift taraflı bant ölçülerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün adı Genişlik Uzunluk Koli içeriği
12x25 Çift Taraflı Bant 12mm 25m 108 Adet
15x25 Çift Taraflı Bant 15mm 25m 96 Adet
19x25 Çift Taraflı Bant 19mm 25m 72 Adet
25x25 Çift Taraflı Bant 25mm 25m 54 Adet
38x25 Çift Taraflı Bant 38mm 25m 36 Adet
50x25 Çift Taraflı Bant 50mm 25m 24 Adet
100x100 Çift Taraflı Bant 100mm 100m 1 Adet

En uygun teklifler için fiyat alabilirsiniz.

Teklif Al!